Some RP

Jak se připojit?

V pár bodech si vysvětlíme, jak se dá jednoduše připojit na náš server a hlavně, jak se stát členem naší úžasné komunity :)

Pravidla

Pro připojení do naší komunity je velice důležité aby jste znali pravidla našeho serveru, jak pro kvalitní RP tak nějaké zásady slušného chování. Snažíme se vytvořit komunitu, která bude dobrá a hlavně, která bude hrát dobře a kvalitně roleplay, na tom si hodně stavíme... Pravidla najdete na discordu v roomce pravidla :)

Na hlavní stránce naleznete odkaz s pravidly, které doporučujeme přečíst dvakrát nebo možná i třikrát, jak všichni jistě znáte staré dobré pořekadlo - neznalost neomlouvá. Porušení pravidel se bude trestat skoro vždy napomenutím následujícím banem, pokud porušíte znovu. Nemyslete si, že to děláme, proto že vás chceme omezovat, my to děláme, proto že chceme mít kvalitní zázemí, které bude stát za to!

Pohovor

Náš server používá whitelist, aneb každý kdo se chce připojit do naší komunity a hrát roleplay musí projít jasně daným pohovorem s osobou z vedení. Při pohovoru se Vás zeptáme na pár otázek, zeptáme se na základní pravidla abychom věděli jestli jste tyto pravidla opravdu četli a pokud vše půjde, jak má tak Vám dáme roli "whitelisted", jak na discordu tak ve hře, což znamená, že se můžete připojit.

Řesení problémů

Pokud budete mít, jakýkoliv problém ve hře neváhejte kontaktovat administrátora pomocí příkazu /report - administrátor se Vám ozve, jakmile mu to čas dovolí. Zároveň pokud budete mít, jakýkoliv jiný problém nebo by jste jen chtěli podpořit server nápadem, který je dobrý a mohl by se komunitě líbit neváhejte nás kontaktovat přímo na discordu.

Důležité odkazy

Fórum: https://some-rp.cz
Discord: https://discord.gg/ZRnpybj

Díky! Váš tým SRP :)