Menu Zavřeno

Jak se připojit

Chceš si u nás zahrát? Postupuj krok po kroku.

Pod každým modrým tlačítkem nalezneš odkazy, které budeš potřebovat.

 

Musíš mít originální verzi hry GTA 5. Pro připojení k našemu serveru je zapotřebí být připojen na našem discordu, který slouží jako komunikační síť mezi vedením serveru, hráči. Dále na něm nalezneš sekce, které určitě při tvém hraní využiješ.

Na našem serveru hrajeme podle předem stanovených pravidel, které platí pro všechny naše hráče. Jejich porušení vede k potrestání. Pravidla jsou sestavena na bázi zkušenosti a čas od času je poupravíme, dle přání našeho, nebo komunity. Pravidla určitě nepodceňuj. Pokud máš jakýkoliv dotaz či připomínku k pravidlům, nebo ti není něco jasné, neváhej na discordu v sekci whitelist kontaktovat náš tým.

Tzv. „lore“ postavy znamená příběh, který bude mít tvá virtuální postava na serveru, do které se vžiješ a budeš za ni hrát. Příběh, který svému alter-egu dáš, ten budeš hrát a tvořit. „Lore“ si někam sepiš. Uvádíme do něj historii (životopis) postavy, vlastnosti, životní cíle, vysněná práce, případně zažité události.

Záruku toho, že na našem serveru hrají poctiví a seriózní RP hráči máme díky tomu, že server je v režimu whitelisted. Aby ses dostal na seznam whitelisted hráčů, musíš splnit ústní pohovor přímo s našimi zkušenými, ale zároveň pohodovými zkoušejícími. Osobní pohovor trvá obvykle kolem 15ti minut nejdéle. Během tohoto pohovoru budeš dotázán na dotazy z pravidel a předneseš zkoušejícímu svůj předem připravený „lore“ postavy.

Splnil jsi úspěšně všechny 4 předchozí kroky? Pokud ano, tak výborně! Gratulujeme a přejeme, ať se ti u nás líbí. Nezapomeň, že pokud budeš kdykoliv něco potřebovat, náš tým je tu pro tebe. 🙂
Nyní ti zbývá už se jen napojit na server na FiveM clientu. Serverová IP: play.some-rp.cz.