Menu Zavřeno

Soukromníci, práce mimo státní sektor

V čem je herní režim roleplay geniální? Že si můžeš vyzkoušet co nejrealističtější napodobení reálné práce, zábavy a spousty dalšího ve hře, kde vždy dostáváš po skončení tvého dobrodružství možnost začít znovu a jinak.

Na serveru nalezneš mnoho soukromých frakcí, ve kterých je možné se nechat zaměstnat.
Aktuálně u nás jsou tyto:

  • Nadační úřad výzkumu – Zabývá se legální výrobou a dodávkou zbraní pro vládu a malé zbraňové obchody.
  • Pivovar – Zabývá se výrobou a prodejem svých druhů piv vyráběných ve vlastním pivovaru.
  • Vinařství – Zabývá se výrobou a prodejem svých vín z vlastní vinice.
  • Rauch – Zabývá se výrobou a prodejem svých ovocných šťáv, moštů a páleného alkoholu ze svých ovocných sadů.
  • Los Santos Customs – Autodílna zabývající se opravami a úpravami nejrůznějších automobilů a motocyklů se sídlem u letiště.
  • Bennys motorworks – Autodílna zabývající se opravami a úpravami nejrůznějších automobilů a motocyklů se sídlem v jižní části města.
  • Autobazar – Autobazar se zabývá vykupováním ojetých vozů a následným prodejem mezi hráče.
  • Vanilla Unicorn – Noční klub, který poskytuje dobrou hudební kulisu, dobré nápoje a další speciální služby ve jménu zábavy.
  • Banka – Připravuje se frakce banky, jež bude hráčům poskytovat půjčky, hypotéky a další finanční služby. Mimo finanční služby pro hráče bude frakce banky mít na starost svoz peněz ze všech větších obchodů a dalších bank.
  • Gensec Security Service – Připravuje se frakce bezpečnostní společnosti, která bude mít na starosti kamerové služby a bude možné její služby využít i na různé přepravy či jako ostrahu objektu. Bude fungovat jako legální nájemná ochranka.

Chci si vydělat bez frakce

Vydělávat se dá i bez frakce. Můžeš pracovat mimo frakci jak legálně, tak i nelegálně. Stačí přijít s nápadem, využít herních možností a začít! Pokud chceš jít legální cestou a budeš lidem nabízet služby či prodej, zajdi si na vládu vyřídit potřebné živnostenské oprávnění a začni dělat na sebe v tom, v čem věříš. Můžeš dělat taxikáře ve svém vozidle, můžou si tě lidé najímat jako soukromou ochranku, můžeš rozvážet jídlo, cokoliv co tě napadne. Nelegální cesta? Taky cesta! Můžeš okrádat lidi, můžeš ovládnout černý trh se zbraněmi, můžeš se živit výrobou a prodejem drog. Je to jen ve tvých rukách jakou možnost si vybereš.

Chci si založit svoji vlastní frakci

Výhoda mít vlastní frakci spočívá v tom, že se jedná o přehlednější systém a možnosti pokud se jedná o podnikání, ve kterém budou 2 a více hráčů. Mít vlastní frakci vám dodá jistou speciálnost, můžete do ni zaměstnat nespočet zaměstnanců, můžete mít díky frakci všichni společné klíče, společnou firemní garáž a více! Jakou cestu podnikání si vyberete je opět jen na vás! O frakci ať už legální nebo nelegální je možné si zažádat na našem fórum, na které naleznete odkaz níže. Na fóru naleznete i jakým způsobem lze zažádat o frakci, co musí žádost obsahovat a další informace. Měj na paměti, že originální a smysluplné nápady budou mít vždy přednost.